FutbollSportVIP

AC Milan feston me Rita Orën (Video)

Kënga e Rita Orës, “Shine Ya Light” është shfrytëzuar Rita Oranë një video për të shënuar ditëlindjen e klubit italian, Milan.

Kronika kryesore e Milan Channel për 113 vjetorin e klubit në prapavijë e ka këngën, videoklipin e të cilës këngëtarja me origjinë shqiptare e xhiroi në Prishtinë.

“113 vite të lavdisë së Rossonerëve. Një klub që beson në vlerat e futbollit të mirë, shpirtin ekipor dhe besnikërinë… më e mira do të vijë. Urime ditëlindja Milan!”, shkruan nën videon e lansuar në YouTube.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button