Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!
Browsing Tag

Ac Milan

AC Milan feston me Rita Orën (Video)

Kënga e Rita Orës, “Shine Ya Light” është shfrytëzuar në një video për të shënuar ditëlindjen e klubit italian, Milan. Kronika kryesore e Milan Channel për 113 vjetorin e klubit në prapavijë e ka këngën, videoklipin e të cilës këngëtarja…

Seedorf mund të qëndrojë te Milani

Clarence Seedorf nuk e ka mohuar mundësinë që ta vazhdojë karrierën te Milani. Kontrata e holandezit me Rossonerët skadon gjatë kësaj vere, ndërsa është pritur që ai të transferohet te klubi brazilian, Botafogo. Megjithatë, lojtari…

AC Milani tregon dhëmbët

Kampioni i Italisë në fuqi, Milan, ka regjistruar fitore prej 2-1 si mysafir i Udineses, edhe pse deri në minutën e 77-të ishte në disavantazh. Antonio di Natale kaloi vendasit në epërsi (19’) dhe me këtë rezultat u mbyll gjysma e parë.…

Miroslav Klose më i mirë se Zlatan Ibrahimovic

Trajneri i Lazios, Edy Reja, mendon se Miroslav Klose është sulmues më i mirë sesa Zlatan Ibrahimovici i Milanit. “Ibra është më spektakolar, ai kërkon hapësira për të goditur”. “Klose i sjell më shumë skuadrës, ai punon për skuadrën.…

Milani mbetet lider

Milani ka shënuar fitore minimale prej 1-0 ndaj Fiorentinës në San Siro për të mbajtur kështu kreun në tabelën e Kampionatit Italian, Serie A. Si zakonisht vendin në kryetitujt e mediave e zë supersulmuesi Zlatan Ibrahimovic, i cili u…