VIP

Adriana Lima nuk ka nevojë të zhvishet

Adriana Lima shfaqi anën e saj më seksi, në një mbrëmje bamirësie në të cilën ajo ishte e pranishme në Nju Jork.

Supermodelja braziliane pranoi që hiret e saj t’i vendoste në dispozicion të mbledhjes së fondeve për të ndihmuar zhvillimin në vendin më të varfër të hemisferës veriore, Haitin.

Një modele e “Victoria’s Secret” që prej vitit 2000, Lima mbetet e mrekullueshme edhe në moshën 32-vjeçare dhe pa pasur nevojen e pozave joshese ne plazhet me te famshme si shume kolege te saja.

[portfolio_slideshow id=18275]

 

Back to top button