s Adriana Lima Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: Adriana Lima

Adriana Lima nuk ka nevojë të zhvishet

Adriana Lima nuk ka nevojë të zhvishet

Adriana Lima shfaqi anën e saj më seksi, në një mbrëmje bamirësie në të cilën ajo ishte e pranishme në Nju Jork. Supermodelja braziliane pranoi që hiret e saj t’i… Read more »

“Engjëjt” në Pragë (video)

“Engjëjt” në Pragë (video)

Udhëtarët të cilët janë gjendur kohët e fundit në stacionin e trenit në Pragë kanë qenë të tundur të humbasin trenat e tyre pasi aty u shfaqen bukuroshet e “Victoria… Read more »

Adriana Lima tani edhe këngëtare

Adriana Lima tani edhe këngëtare

Top modelja “Victoria’s Secret” adhuruesve të saj besnikë çdo vit i uron Ditën e Shën Valentinit, Krishtlindjet dhe Vitin e Ri. Këto ditë ata po përgatisin versionin e muzikës së… Read more »

10 femrat më të dëshiruara nga meshkujt

10 femrat më të dëshiruara nga meshkujt

Revista “GQ”, ka përpiluar listën e femrave më të dëshiruara në botë për vitin 2011. Në në krye qëndrojnë Irina Shayk, Kim Kardashian, Gisele Bundchen, Rihanna dhe Jennifer Aniston. Shayk… Read more »

Anxhela topmodelja më e klikuar në Google

Anxhela topmodelja më e klikuar në Google

Pozimi pa mbathje në ndarjen e cmimeve të modës CFDA i ka dhënë famën e paimagjinueshme topmodeles shqiptare, e cila prej vitesh jeton në Amerikë. Megjithëse fotot ishin skandal i… Read more »

Adriana Lima dhe dekolteja 2 milionëshe

Adriana Lima dhe dekolteja 2 milionëshe

Cmendet Manhaten për shkak për Adriana Limas, e cila ka zbritur në rrugë për të prezantuar modelin e ri të recipetave të Victoria’s Secret. E vecanta e kësaj veshjeje intime… Read more »