VIP

Lopilato, dhurata e fundit për fansat

Luisiana Lopilato provoi kënaqësinë e të qënit nënë për herë të parë gjatë 2013-s dhe nuk është çudi që bashkëshortja e Micheal Bubble ka vendosur që të tërhiqet nga bota e modës të paktën përkohësisht, për t’iu përkushtuar të birit Noah.

Megjithatë, për argjentinasen që ka qenë gjithmonë në qendër të fantazive të shumë meshkujve nëpër botë, “ulja e siparit” nuk mund të ndodhte pa një dhuratë të fundit për fansat.

26-vjeçarja realizoi një seancë të re fotografimi për llogari të linjës intime “Ultimo”, duke u kthyer, ashtu siç e njohin të gjithë… thjesht perfekte.

[portfolio_slideshow id=18284]

 

Back to top button