s Afërdita Dreshaj Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: Afërdita Dreshaj

Aferdita Dreshaj – bën publik të dashurin e ri inatoset Shpat Kasapi (Video)

Aferdita Dreshaj – bën publik të dashurin e ri inatoset Shpat Kasapi (Video)

Aferdita Dreshaj – Ben Publik te Dashurin e ri inatoset Shpat Kasapi, per me shume Shiko Videon ne vazhdim!

Jehona Dreshaj, ja motra “cool” e Afërdita Dreshaj

Jehona Dreshaj, ja motra “cool” e Afërdita Dreshaj

Mesa duket, në familjen Dreshaj bukuria qënka dhuratë e natyrës. Përveç Afërdita Dreshaj, modeles, këngëtares dhe imazhit të disa spoteve publicitare në Shqipëri dhe jo vetëm, të cilën e njohim… Read more »

Afërdita Dreshaj tall “superstarët” shqiptarë

Afërdita Dreshaj tall “superstarët” shqiptarë

Afërdita Dreshaj ka zbuluar se kënga e saj më e re e saj u është dedikuar gjithë atyre “superyjeve shqiptarë” që në fakt “nuk dallojnë shumë nga të tjerët”. Modelja,… Read more »

Afërdita nuk e hedh poshtë mundësinë e ribashkimit me Shpatin

Afërdita nuk e hedh poshtë mundësinë e ribashkimit me Shpatin

Këto ditë Afërdita Dreshaj e ka promovuar videoklipin e këngës në bashkëpunim me Lumi B, “Super Star”, ndërsa në ceremoni ishte ftuar edhe ish-i fejuari i këngëtares, Shpat Kasapi, i… Read more »

Afërdita Dreshaj bashkohet me Shpat Kasapin?!

Afërdita Dreshaj bashkohet me Shpat Kasapin?!

Afërdita Dreshaj në mënyrë sensacionale ka bërë aludimin më të madh se mund të jetë bashkuar me ish të fejuarin e saj, këngëtarin Shpat Kasapi. Aludimi i jashtëzakonshëm ka ardhur… Read more »

Afërdita Dreshaj nuk dëshiron të dëgjojë për Shpat Kasapin

Afërdita Dreshaj nuk dëshiron të dëgjojë për Shpat Kasapin

Bukuroshja shqiptare, Afërdita Dreshaj, e cila ka qenë në kryetitujt e mediave së fundmi pas ndarjes nga Shpat Kasapi, ka thënë se nuk dëshiron të dëgjojë për këtë të fundit…. Read more »

Afërdita Dreshaj e pakujdesshme, i dalin të brendshmet!

Afërdita Dreshaj e pakujdesshme, i dalin të brendshmet!

E gjithë kjo bujë dhe këto foto, erdhën gjatë qëndrimit të saj në Turqi, nga vëmendja që i dhanë të gjitha mediat, duke e thirrur si e dashura e Di… Read more »

Afërdita Dreshaj seksi deri në fatalitet (FOTO)

Afërdita Dreshaj seksi deri në fatalitet (FOTO)

Modelja dhe kengetarja Aferdita Dreshaj eshte fotografuar teksa ka filluar plazhin ne keto dite te nxehta… Afërdita Dreshaj është vërtetë një nga femrat më të bukura në shoubizin shqiptar. E… Read more »

Gara në DWS do të zhvillohet mes femrave seksi

Gara në DWS do të zhvillohet mes femrave seksi

Këto ditë pritet të nisë spektakli “Dancing With the Stars Albania”, një garë mes emrave të njohur që sfidojnë njëri-tjetrin me kërcim. Ky është viti i tretë i këtij spektakli… Read more »

Afërdita Dreshaj nuk do të pozoj kurrë nudo

Afërdita Dreshaj nuk do të pozoj kurrë nudo

Modelja dhe këngëtarja Afërdita Dreshaj, e cila arriti të kualifikohej deri në pesëmbëdhjetëshen e vajzave më të bukura të globit, pavarësisht se ka vite që realizon shërbime të ndryshme fotografike,… Read more »