Kronika e ZezeLajme

Aksident i rëndë në Itali, vdesin 3 shqiptarë (VIDEO)

aksidentNjë ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, kur një aksident i rëndë ka shënuar 4 viktima dhe 1 të plagosur.

Burimet nga policia italiane thanë se nga 4 viktimat 3 prej tyre janë shqiptarë nga Kosova: Kamer Tafilaj, 47 vjeç, Besim Tafilaj, 23 vjeç, Rilind Zenunaj, 20 vjeç.

Shqiptarët e aksidentuar punonin në firmën Beltrami i Kremones.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button