VIP

Albumi i Elvana Gjates, në vitin e ardhshëm

Elvana GjataKëngëtarja e suksesshme shqiptare, Elvana Gjata, është duke punuar intensivisht për realizimin e albumit të saj të ri dhe këngëve të reja.

Krijuesja e hitit “Afër dhe larg” ka shfrytëzuar profilet e saj në rrjetet sociale. Facebook dhe Twitter, për t’i paralajmëruar fansat për projektet e reja.

“2013-ta do vijë me një album të ri vetëm me këngë të reja. Mezi po pres”, ka shkruar këngëtarja.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button