VIP

Kim Kardashian, tjetër martesë magjepsëse

Kim KardashianYlli televiziv amerikan, Kim Kardashian, planifikon një tjetër martesë spektakolare, edhe atë para kamerave.

Bukuroshja fitoi një shumë të majme parash për të drejtat e fotografive dhe xhirimeve gjatë martesës më basketbollistin Kris Humphries, martesa me të cilin zgjati vetëm 72 ditë.

Tani ajo është në lidhje me këngëtarin Kanye West, ndërsa dëshiron një tjetër martesë të bujshme.

Pengesa e vetme për martesën e radhës është fakti se ende nuk ka përfunduar procesi gjyqësor i divorcit me Humphries.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button