VIP

Amy Childs sërish zmadhon gjinjtë

Modelja angleze, Amy Childs, do t’i nënshtrohet sërish ndërhyrjes kirurgjike për rritjen e gjinjve, por premton se kjo është hera e fundit.

“Kam 22 vjet, ndërsa për herë të parë i kam zmadhuar kur kam pasur 18 vjet”.

“Me gjasë kjo do të jetë hera e fundit, përveçse ndoshta i ‘korrigjoj’ përsëri pasi të lind fëmijë”, ka deklaruar Amy për The Sun.

Ajo ka thënë se këtë operacionin e ka të domosdoshëm në mënyrë që të duket mirë në mbrëmjet glamuroze me fustane dhe të mos përdorë sutiene ‘push-up’.

“Është shumë me rëndësi që të ndjeheni mirë, ndërsa operacioni i ri do të ma sjellë këtë ndjenjë”, ka shtuar bukuroshja.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Close