VIP

Gjithçka gati për koncertet e Eve dhe Unikkatil

Janë bërë të gjitha përgatitjet për mbajtjen e koncertit të Eve dhe atë të Unikkatilit në Prishtinë. Kështu kanë paralajmëruar nga Powow Entertainment në një konferencë të organizuar për gazetarë.

Zëdhënësja e Powow Entertainment, Alba Morina, ka thënë se të dy koncertet – ai që do të mbahet me 5 korrik i Eves në sallën “1 Tetori” dhe ai i Unikkatilit që do të mbahet me 15 korrik në Stadiumin e Prishtinës, do të sjellin freski dhe do ta bëjnë Prishtinën qytet më të mirë gjatë verës.

Siç transmeton Express, për koncertin e Eve, Alba ka thënë se do të jetë më shumë një koncert i dedikuar për femra, ku edhe paragrupet pjesëmarrëse janë femra. “Deri me tani këtë e kanë konfirmuar Altuna Sejdiu – Tuna dhe Nora Istrefi”, ka deklaruar ajo.

Ndërkaq, edhe për UniKKatilin u tha se do të jetë në Kosovë, përderisa para tij do të performojnë DJ të njohur, por edhe anëtarë dhe themelues të Bloody Alboz.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close