VIP

Arbenita Ismajli pozon atraktive nga shtrati (FOTO)

Arbenita Ismajli është modelja për të cilën flitet në masë të madhe në faqet rozë.

Në një postim të fundit, bukuroshja brune ka mahnitur 568 mijë ndjekësit, ndërsa merrte poza atraktive para kamerës.

Modelja e njohur zgjodhi që për veshjen tërheqëse të jetë më ngjyrë të bardhë, çka i theksonte linjat trupore.

Postimi i saj mori me mijëra pëlqime, përfshirë edhe komentet e fansave dhe kolegëve të saj.

Për Arbenitën së fundmi është aluduar për një shtatzëni të mundshme me Feron, të cilën e demantoi vet ajo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button