Lajme

Arrestimi i Gadafit dhe vrasja e tij

Ne kete video mund te shihni arrestimin e liderit te Libijes Muammar Gaddafi dhe rrahjen gjate arrestimit.
Ai ishte i lenduar por ende i gjalle gjate arrestit. Ne videon e me poshtme do te mund te shikoni Gadafin me fytyre te pergjakur dhe gjithashtu do te shihni se si goditet ne koke me pistolete.

Kryeministri Mahmoud Jibril e ka konfirmuar vdekjen e Gadafit dhe ka thene se tash te gjithe te keqijat kane ikur bashke me Gadafin.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button