s Arsenal armësh në shtëpinë e një dibrani | www.Zemra.Org

Arsenal armësh në shtëpinë e një dibrani

Policia e Dibrës ka vënë në pranga 29-vjeçarin Sajmir Lala nga fshati Qafë-Murrë, pas një kontrolli në banesën e tij, ku është gjetur një arsenal i tërë armësh.

Policia e Dibrës sqaron se në banesën e shtetasit Sajmir Lala u gjetën dhe u sekuestruan 8040 copë fishekë, 50 copë tritol, 1 pushkë, 20 copë kapsolla dentonatore, transmeton BalkanWeb.

Municionet e sipërpërmendura dhe pushkën, ky shtetas i mbante në banesë pa leje.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.