s Arta Halili garon në Suedi për Miss Bota 2012 | www.Zemra.Org

Arta Halili garon në Suedi për Miss Bota 2012

Arta Halili nga Ferizaj , është duke garuar në Suedi për të fituar mundësinë që ta përfaqësoj vendin në ‘Miss Bota 2012’.

Arta momentalisht është në rrugë të mirë për të fituar, pasi tani është në vendin e pesë derisa në atë të parin është një vajë tjetër nga Bosnja.

Bukuroshja kosovare Arta kërkon ndihmën e të gjithëve për ta mbështetur atë në këtë garë.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.