VIP

Beatrix Ramosaj të rikthehet me videokilp të ri

Beatrix-RamosajKëngëtarja nga Shqipëria, Beatrix Ramosaj, ka potencuar se do të kthehet shumë shpejt në skenën e muzikës shqiptare.

Bukuroshja ka pranuar se ajo do të rikthehet me një befasi për adhuruesit e saj.

“Pas një pushimi të shkurtër, kam vendosur të kthehem me një befasi për publikun tim. Faktikisht jam duke u marrë me një projekt, por që për momentin mbetet befasi dhe ju bëj të ditur që brenda shumë pak kohëve do të lansohet. Këtë e kam paralajmëruar edhe nëpër rrjetet sociale”, është shprehur Beatrix. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button