MuzikeVIDEOVIP

Besa vjen me “Always on my mind” – VIDEO

Besa Kokëdhima, sapo ka realizuar këngën e saj më të re “Always on my mind”.

Këngëtarja nga Shqipëria kësaj radhe sjell një këngë në gjuhën angleze, me një videoklip plot ngjyra i realizuar nga produksioni “Entermedia”,.

Më zërin e saj shumë të veçantë dhe një ritëm shumë veror Besa edhe një herë shfaq talentin e saj muzikor.

Më poshtë sjellim këngën “Always on my mind”.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close