s "Big Brother Albania 5" fillon me 18 shkurt | www.Zemra.Org

“Big Brother Albania 5” fillon me 18 shkurt

Kanë filluar tashmë audicionet për njërin prej spektakleve televizive më të popullarizuar shqiptare, “Big Brother Albania 5”. Ky reality shou, tashmë shumë i njohur jo vetëm në trevat shqiptare, pritet të fillojë më 18 shkurt.

Këtë vit do të jetë edicioni i pestë me radhë, i cili pritet të fillojë muajin e ardhshëm i organizuar sërish nga Top Media.

Ishte thënë edhe më herët se përveç konkurrentëve nga Shqipëria, këtë edicion shumë i madh është edhe interesimi nga të rinjtë kosovarë.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.