s Në kërkim të aktores që do ta luajë Dianan | www.Zemra.Org

Në kërkim të aktores që do ta luajë Dianan

Producenti filmik, Stephen Evans, është në kërkim të një aktoreje hollivudiane, e cila do ta luajë rolin e princeshës Diana, e cila humbi jetën tragjikisht në vitin 1997.

Filmi do të trajtojë 11 vitet e fundit të jetës së saj, ndërsa do të bazohet në memoaret e truprojës Ken Wharfe, në librin “Diana: Closely Guarded Secret”.

“Filmi fillon nga momenti kur e ka lindur djalin e dytë, Harryn, dhe theksi është mbi atë që ka përjetuar në jetën e saj si princeshë britanike”.

“Filmi as nuk do ta lëvdojë e as nuk do ta shajë, por secili shikues do të ketë kohë dhe hapësirë që të vendosë vet se çfarë personaliteti ka qenë dhe çfarë i ka ndodhur”, ka thënë producenti Evans, ndërsa transmeton CTV News.

Aktoret potenciale që mund ta luajnë princeshën Diana, janë Keira Knightley dhe Scarlett Johansson.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.