s Bleona aktron përkrah Steven Seagal | www.Zemra.Org

Bleona aktron përkrah Steven Seagal

Bleona Qereti para pak kohesh i ka njoftuar fansat e saj se ka përfunduar xhirimet për një serial televiziv përkrah të famshmit Steven Seagal.

Revista Albaniac raporton se këngëtarja shqiptare do të interpretojë rolin e Lunës, në serialin televiziv “True Justice”, sezoni i dytë i të cilit do fillojë transmetimet në muajin nëntor.

Aktualisht në kanalin me pagesë Reelz, është duke u transmetuar sezoni i parë i këtij seriali, ndërsa seritë gjithashtu po publikohen në DVD me episode si filma të veçantë.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.