s Rihanna feston me Drogban | www.Zemra.Org

Rihanna feston me Drogban

Këngëtarja më e popullarizuar për momentin, Rihanna, të dielën mbrëma iu është bashkuar Kanye West dhe Jay-Z në një koncert në Londër, ndërsa më pas ka vazhduar festën me lojtarin e Chelseat, Didier Drogba.

Rihanna ka shkruar në profilin e saj në Twitter se është krenare që ka performuar së bashku me dy reperët, ndërsa më pas ka publikuar një fotografi të përbashkët me sulmuesin nga Bregu i Fildishtë, të cilin e kishte takuar pas koncertit në një klub nate.

Në klubin “Boujis” në Kensington, Drogba ka festuar triumfin në Ligën e Kampionëve, ndërsa këngëtarja ka qenë e lumtur që ka mundur të argëtohet me futbollistin.

Veç tij, 24-vjeçarja thuhet të ketë festuar edhe me futbollistin Salomon Kalou, ndërsa tabloidet britanike e kanë këshilluar këngëtaren me fjalët: “Qëndro larg mashkullit të quajtur John Terry!”.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.