VIP

Bleona në bashkëpunim me Timbaland

Bleona Qerreti e magjepsur pas yjeve amerikanë dhe famës botërore.

Ajo në një intervistë për Prive nuk ka ngurruar të flas për arritjet e saj, sesi ulet në rreshtat me këngëtarët e njohur botërorë si Beyonce, por kulmin sipas saj do ta arrij kur të këndoj në këto skena.

Tashmë ka arritur të përfitoj bashkëpunimin e Timbaland i cili ka marrë përsipër të bëjë tri këngë për të. “Kam ëndërr të fitoj Grammy Awards. Po iu afrohem këtyre njerëzve. Po bëhem gati të shpërthej në skenat botërore” ka thënë ajo.

“Për gjashtë muaj, Timbaland nuk më ka folur. Por unë kam insistuar vazhdimisht, dhe më në fund ia kam arritur. Ai tani po punon me mua” ka thënë ajo ndërsa ka mohuar se është e ndarë nga burri.

zemraorg

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button