VIP

Bleona Qereti ngre temperaturat (Foto+18)

Këngëtarja nga Shqipëria, Bleona Qereti duket se nuk po i ndjen këto ditë të ftohta. E ndodhur në Amerikë, ajo ka vendosur që të marrë pak reze dielli. Dhe me këtë rast, ka shfaqur edhe format e saj, të cilat nuk janë keq, po të marrësh parasysh moshën që ka Bleona.

 

[wp-like-locker]

 

[portfolio_slideshow id=19464] [/wp-like-locker]

 

Show More

Related Articles

Back to top button