LajmeMaqedonia

Forcat speciale dridhin Tetovën

Aksion i madh policor ka tronditur qytetarët tetovarë, ku forca të shumta policore si dhe ato speciale bashkë me DAP-in po kryejnë kontrolle të rrepta nëpër lokalet e Tetovës.

tetov

Siç informojnë burimet për Zemra.Org, kontrollet po kryhen nga DAP-i nëpër lokale si kafeteri, restorante si dhe objekte tjera.

Jo zyrtarisht bëhet e ditur se kontrollet e DAP-it po kruhen kundër pirjes së duhanit.

Back to top button