s Brad Pitt la drogën për karrierën | www.Zemra.Org

Brad Pitt la drogën për karrierën

Brad Pitt ka zbuluar se ai ka ndërprerë konsumimin e kanabisit për shkak se ka dashur t’i kontribuojë jetës së tij duke iu përkushtuar karrierës.

48 vjeçari nuk e ka fshehur faktin se ai ka përdorur marijuanë me të madhe në fundvitet e 90-ta dhe kjo teksa ai ishte në kërkim të famës.

“Unë kam thithur sa kam mundur, por në një moment m’u shndërrua në kërdi. Në fund erdha në përfundim të thjeshtë se dua të bëj diçka në jetën time dhe t’i jap vlerë mundësive, kështu që fillova të mendoj ndryshe në dekadën e re”, potencoi Pitt i cili ka gjashtë fëmijë me bukuroshen Angelina Jolie.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.