VIP

Kim Kardashian në lidhje me Mark Sanchez

Kim Kardashian besohet se është në lidhje me yllin e futbollit amerikan, ‘quarterbackun’ e Neë York Jets, Mark Sanchez.

31 vjeçarja superseksi e cila ishte e martuar me Kris Humphries, është parë duke qëndruar me Sanchez, por ka qenë e kujdesshme që të shmangë paraqitjet publike me të.

“Kim dhe Mark vazhdimish ttakohen nëpër hotele për darkë apo edhe për pushim. Sa herë që Kim është në New York, ata qëndrojnë së bashku. Ata janë të kujdesshëm që të mos shihen në publik”, tha një burim i një mediumi amerikan.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close