s Kim Kardashian në lidhje me Mark Sanchez | www.Zemra.Org

Kim Kardashian në lidhje me Mark Sanchez

Kim Kardashian besohet se është në lidhje me yllin e futbollit amerikan, ‘quarterbackun’ e Neë York Jets, Mark Sanchez.

31 vjeçarja superseksi e cila ishte e martuar me Kris Humphries, është parë duke qëndruar me Sanchez, por ka qenë e kujdesshme që të shmangë paraqitjet publike me të.

“Kim dhe Mark vazhdimish ttakohen nëpër hotele për darkë apo edhe për pushim. Sa herë që Kim është në New York, ata qëndrojnë së bashku. Ata janë të kujdesshëm që të mos shihen në publik”, tha një burim i një mediumi amerikan.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.