Kronika e ZezeLajmeShqiperia

Burri vret gruan përpara vajzës dyvjeçare

Krimi brenda familjes është rikthyer në mënyrën më të shëmtuar mesditën e të dielës, me një bashkëshort që vrau me thikë gruan e tij në Tiranë, në praninë e vajzës dyvjeçare.

Raportohet se bashkëshorti ka qëlluar disa herë gruan duke e lënë të vdekur në vend. Ngjarja e rëndë ndodhi në banesën e familjes Hysa, në afërsi të doganës në kryeqytet. Pas krimit autori është larguar menjëherë nga banesa duke marrë me vete dhe vajzën e

Sipas burimeve zyrtare të policisë mësohet se çifti kishte kohë që konfliktohej, ndërsa prej pak muajsh ishin vendosur në katin e parë të një vile dhe jetonin me qira. Sipas policisë, arsyet kanë qenë për motive xhelozie.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close