DashuriaTregime Erotike

Historia e Arjetes

Une quhem Arjeta historia ime eshte kjo : une u dashurova me nje djal kur isha 18 vjeqare pasi kaluam 4 se bashku ne shkonim shum mir the vendosem te njoftonim familjet tona per ket pas 3 muajve ne u fejuam ne te fejuar kaluam 3 vite pasi u martuam ne menjehere shkuam ne muaj te mialtit ne shkuam ne Liqeni i fierzes shkuam ne kohen kur kishte shum pak vizitore dhe atje kishte shume pak banore ne gjetem nje shtepi private dhe kshtu pasi hyrym ne dhome neve menjeher na zuri gjumi te nesermen shkuam ne liqen kshtu shkonim qdo dit ne diten e 5 burrin tim e thirri nje shok i ngusht i tij i cili kishte qen ne shkoll me te dhe ai ishte ne durres burri im me tha eja po i thash jo sepse nuk dua te udhetoj sepse po me vjen mundim ai tha ne rregull ai u nis per te shkuar un i thash do qendroj edhe pak ne plazh dhe do shkoj ne shtepi pasi shkoj ne burri im erdhi nje djalosh diku reth te 27-tave ai u shtri diku reth 7=8 m larg meje ai me shikonte vazhdimisht gjithashtu edhe un me te vertet me pelqente kishte nje trup muskuloz un u nisa per te shkuar tek ai un i thash se a mund te qendrija tek ai pasi qe nuk munda te rrija e vetme aty sepse burri im kishte shkuar ne durres dhe nuk kthehej deri ne mbremje ai me liroi nje vend pasi u ulum ndezem nga nje cigare dhe duke e [wp-like-locker]pir kari i djaloshit ishte ngritur kshtu biseduam edhe pak dhe fillova ta prekja supet gjoksin i bjea komlimente per trupin e tij dhe e provokoja une u afrova dhe i puthja gjoksin ai filloi te me puthe qafen e pastaj u puthem ne buze me buzet e tij te nxehura u puthum dhe kshtu ai filloi te mi heq bekinet e eperme filloi te me puthte cicat pidhi im vetem sa nuk eksplodonte pastaj un i heqa breket e tij te larjes dhe fillova te ja forkoja karin me levizje te lehta dhe pastaj kaluam ne poziten 69 kshtu une e pashe qe ai ishte kallur i tere gjithashtu edhe une une fillova te ja merrje karin e te terin ne goj dhe ishte shum i madh ai arriti orgazmen dhe ter lengjet e tij un i gelltita pastaj ai vetem me lepinte pidhin kurse une fillova te lutja “ma fut karin te lutem me qij fort dhe me shqyej pidhin ai nuk e fuste fare ai vetem e lepie une e lutja te ma fuste kur ai pa se smund te duroja me futi karin e tij te madh ne pidhin tim une menjehere arrita orgazmen dhe un kurr nuk kisha arritur nje orgazem te tille pastaj une fillova te ja marrja perseri ne goj dhe pasi ishte ngirtur kari i tij ai filloi ta fuste me egersi ne pidhin tim ishte nje knaqesi e pa pare un ndjeja nje knaqqesi qe kurr nuk ekisha ndjer une un arrita perseri orgazmen pastaj edhe ai por ai me futi lengjet e tij ne cicat e mija te medha dhe un i thash se kurr nuk e kisha provuar seksin anal edhe pse e kisha shume deshir ta beja me burr nuk e kishim bere akoma une rregullisht pastorja bythen time ai futi gishtin ne bythen time dhe e pa se ishte e paster ai filloi ta fuste karin e tij por kisha dhiimvje shum te medha por ngadal ai e futi deri ne gjysme kshtu ai futke dhe ncirrte shum ngadal karin e tij por pasi bira ime e bythes ishte e hapur ai filloj te penteroj me shum shpejtesi une ulerisja nga kenaqsia dhe ai puonte pa ndalshem deri sa u derdh ne bythen time te madhe dhe e ndjeva kur lengjet e tij u derdhen ne bythen time ai pastaj me tha te ja merrja ne goj une fillova dhe ja merrja me mjaft kenaqsi kari i tij menjeher ishte ngritur dhe filloi ta fuste perseri ne byth une futa gishtat e mi ne pidh dhe paramendoja se dy kara me qinin fort kshtu ai nxori karin e tij nga bytha ime dhe e futi ne pidh une ulerisja shum me nje ze te lart dhe arrita orgazmen perseri kshtu ne ndaluam pas nje seksi 2 oresh dhe u shtrim pran njeri tjetri ai ishte pas meje dhe mi rrihte bythet me karin e tij tashmete but dhe ai tha eja te hyme ne uj hyrym ne uje dha pastruam lengjet tona ai me luti pasi u pastruam qe edhe nje here t’ja merrja ne goj karin e tij une pa hezitim perseri merrja karin e tij ne goj ai perseri derdhi lengje mbi mua dhe ne ate dite qendruam se bashku dhe duke qendruar aty burri im me thiri dhe me tha se sonte nuk do te vinte deri neser diku reth ores 3 dhe un e ftova djaloshin te vinte ne shtepin time pasi i tregova se ku jam i thash te vinte reth ores 9 ai erdhi pasi erdhi filluam te putheshim dhe un i thash eja te bejme nje dush hym dhe bem nje dush dhe pasi u terem filluova te ja merrja ne goj karin e tij 20 centimetersh pastaj ai me lepinte pidhin dhe futi karin e tij te stermadh ne pidhin tim dhe me nje egersi qe nuk kisha pare kurre une ulerisja nga kenaqsia dhe e lusja te ma shqyente te teren bothen time ai e futin e bythen time e cila tani ishte me nje bire te madhe dhe e futi me lehtesi dhe filloi te me qinte shum fort me nje shpejtesi te pasi arritem orgazmen na zuri gjumi dhe ate nat kaluam nje nate shum shum te mir te nesermen ai shkoi ne shtepi dhe burri im erdh nga durrsi kshtu besoj se ju ka pleqyer sa do pak historia ime ju pershendes[/wp-like-locker]

zemraorg

Related Articles

3 Comments

  1. Kjo arjeta esht per te vrar me buk ne goje pse po ta tradhtonte burri si do te ndieje ajo kto jan femrat e sotme.te pa bes.nk u besoj kollaj femrave se jan mashtruese.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button