VIP

Çiljeta Xhilaga si Elvana Gjata

Pak ditë më parë gazetari i njohur Blendi Fevziu ka shfaqur për kolegë, artistë dhe politikanë dokumentarin “Diktatori” në një ambient në Tiranë.

Aty ishte e pranishme edhe këngëtarja Çiljeta Xhilaga, e cila kishte vënë një palë syze, që duken si ato që kohë parë i  kishte edhe Elvana Gjata, ndërsa këndonte në një koncert.

Fotot që po i shihni dëshmojnë atë se çfarë ne po themi. Megjithëse një palë syze për të ndryshuar dukje, tashmë ka pak kohë që janë në modë, dhe mund të themi se këngëtarja seksi Xhilaga po kopjon vajzën e Dancing, Elvana Gjata.

Nuk janë vetëm këto dy artiste që i përdorin syze të tilla, edhe shumë vajza të tjera, apo edhe meshkujt publikë të njohur kanë përdorur një palë të tilla.

Tags
Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close