VIP

Dafina Rexhepi për koncerte në SHBA

Këngëtarja Dafina Rexhepi pritet të jetë e angazhuar gjatë vjeshtës me koncerte nëpër SHBA, pas sezonit veror tepër të ngarkuar.

Edhe pse e re në muzikë, Dafina ka bërë për vete shumë fansa dhe për këtë arsye së bashku me Etno Engjujt pritet që të këndojnë për komunitetin shqiptar në Amerikë.

Përgjatë rrugëtimit të saj drejt famës, Dafina ka pasur përkrahjen e Blerim Destanit, aktoriti të njohur dhe Genc Prelvukaj, i cili është reper, producent dhe këshilltar i ministrit për kulturë, rini dhe sport.

Tags
Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close