Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!

Ciftet e sodit nuk jetojne se bashku

0 17

Studimi të cilin e ka bërë universiteti Kolumbia në Misuri ka treguar se çiftet e kohës së sodit në të shumtën e rasteve nuk jetojnë së bashku, por gjatë muajit kalojnë tri net së bashku.

Rezultatet e hulumtimit janë botuar në revistën “Journal of Social and Personal Relationships” dhe janë të bazuara në bisedat me persona të rritur e të edukuar, të cilët janë në lidhje të gjatë mes veti.

Përfundimi i hulumtimeve tregon se çiftet e ditëve të kohës së sotshme gjithnjë e më të vështirë e kanë të vendosin rreth martesës. Në fakt ata janë më të kënaqur dhe me një lidhje dashurie që ua lë duart e lira.

Leave A Reply

Your email address will not be published.