VIP

Dafina Zeqiri me profesion të ri!

Dafina ZeqiriDafina Zeqiri ka zgjedhur të merret pak edhe me modën, pasi që një kohë të gjatë e ka pasur pasion.

Këngëtarja e cila gjithmonë veçohet për stilin e saj dhe dukjen që çdo herë sjell risi në treg, ka vendosur t’i ndihmojë paksa shoqes së saj, kreatores personale të saj Lia Stublla.

Lia është duke përfunduar koleksionin e saj më të ri i cili do të shpaloset shumë shpejt, e siç duket aty ka punuar edhe Dafina me idetë e saj.

Koleksioni pritet të shfaqet muajin tjetër, dhe pritet të shohim se çfarë ka krijuar ylli shqiptar.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button