s Dafina Zeqiri | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: Dafina Zeqiri

Dafina Zeqiri, cmend “Real One” në kërcim (VIDEO)

Dafina Zeqiri, cmend “Real One” në kërcim (VIDEO)

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më seksi në skenën shqiptare. Këtë më së miri e ka mësuar së fundmi reperi kosovarë, Real One, në xhirimet e Vitit të Ri…. Read more »

Dafina Zeqiri në lidhje të re? (Foto)

Dafina Zeqiri në lidhje të re? (Foto)

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, besohet se ka filluar një romancë të re. Dafina është parë e shoqëruar përkrah një djali gjatë një feste ku kanë qenë të pranishëm ajo… Read more »

Dafina Zeqiri tregon trupin cullak

Dafina Zeqiri tregon trupin cullak

Dafina Zeqiri ka provokuar fansat e saj duke sjellë disa fotografi ku duket gati krejtësisht e zhveshur, por me pjesë intime të mbuluara. Dafina së fundmi ka qenë mjaft e… Read more »

Dafina Zeqiri kendon në ditelindjen e Corleones

Dafina Zeqiri kendon në ditelindjen e Corleones

Mësojmë gjithashtu se Dafina ka refuzuar të japë intervistë për mediat që kanë qenë në këtë hapje, madje edhe përpak është kapur keq me djaloshin që fitoi BB6, Arbër Zeka… Read more »

Dafina Dauti rivalizon Dafina Zeqirin (Video)

Dafina Dauti rivalizon Dafina Zeqirin (Video)

Dafina Dauti dhe Dafina Zeqiri kanë publikuar në të njëjtën ditë në YouTube hitet e tyre më të fundit dhe është interesante se shikueshmëria e tyre deri më tani është… Read more »

Dafina Zeqiri dhe Dj Blunt, pas ndarjeve, nisin një histori të fshehtë dashurie

Dafina Zeqiri dhe Dj Blunt, pas ndarjeve, nisin një histori të fshehtë dashurie

Dafina Zeqiri, këngëtarja seksi nga Kosova e cila sapo ka prezantuar këngën e saj të re “Bloodah”, duket se ndodhet në një moment të mirë shpirtëror. Pasi i dha fund… Read more »

Dafina Zeqiri me profesion të ri!

Dafina Zeqiri me profesion të ri!

Dafina Zeqiri ka zgjedhur të merret pak edhe me modën, pasi që një kohë të gjatë e ka pasur pasion. Këngëtarja e cila gjithmonë veçohet për stilin e saj dhe… Read more »

Fadil Berisha, “zhvesh” edhe Dafina Zeqirin

Fadil Berisha, “zhvesh” edhe Dafina Zeqirin

Dafina Zeqiri,  e cila ka disa muaj qe po qendron ne SHBA, ka pozuar atje per fotografin e njohur shqiptar Fadil Berisha. Pas një sesioni fotografik ku Dafina shfaqej e… Read more »

Dafina Zeqiri harron Ledrin për një mashkull tjetër

Dafina Zeqiri harron Ledrin për një mashkull tjetër

Dafina ka nisur të shoqërohet me një mashkull të ri. Ende nuk është zbuluar identiteti i tij, por mësohet se këngëtarja e cila është përfolur shumë për lidhjet e saj… Read more »

Adelina, Bleona, Soni, Dafina dhe Genta: Kandidate në jurinë e “X Factor Albania 2”

Adelina, Bleona, Soni, Dafina dhe Genta: Kandidate në jurinë e “X Factor Albania 2”

Spektakli dhe gara që bën ëndrrat e çdo njeriu për muzikën realitet po afron në sezonin e tij të dytë. “X Factor Albania” do të nisë edicionin e tij të… Read more »