VIP

Dafina Zeqiri në lidhje të re? (Foto)

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, besohet se ka filluar një romancë të re.

Dafina është parë e shoqëruar përkrah një djali gjatë një feste ku kanë qenë të pranishëm ajo dhe modeli Visar K.

Sipas një burimi që ka dërguar këto fotografi në redaksinë tonë, ata madje janë parë edhe duke u puthur dhe në fotografi shumë pranë njëri tjetrit.

Mbetet të shihet nëse Dafina Zeqiri do ta pohojë apo do ta mohojë këtë lajm, i cili megjithëse sipas fotove jep indikacionin më të fortë se Dafina mund të ketë rigjetur dashurinë e saj.

[portfolio_slideshow id=18122]

Show More

Related Articles

Back to top button