VIP

Dafina Zeqiri parashikon fundin e lidhjes me Ledrin?

Dafina Zeqiri e cila duket shumë e lumtur në krahët e të dashurit të saj të ri Ledri Vula duket se po parashikon fundin e lidhjes së saj.

Në të vërtetë çifti duken më të lumtur se kurrë.

Për këtë arsye Dafina shkruan në statusin e saj në Facebook: “My Baby never lets me down, thats why I never let him go….” qe me pak fjale ne shqip perkthehet: “I dashuri im nuk me zhgenjen kurre prandaj une skam per ta lene kurre te me ike”.Por pak a shume ne te njejten menyre Dafina deklaronte dashurine per ish te dashurin Krenarin me te cilin u shfaq dhe ne klipin “Dangerous in Love”, dhe nuk venoi shume dhe lidhja e tyre mori fund.

A ka gjasa qe historia te perseritet? kjo mbetet thjesht per tu pare ne ditet ne vazhdim, sepse pikerisht atehere kur Dafina duket me e dashuruar se kurre, atehere ajo i ka dhen fund lidhjes se saj.

zemraorg

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button