s Dafina Zeqiri parashikon fundin e lidhjes me Ledrin? | www.Zemra.Org

Dafina Zeqiri parashikon fundin e lidhjes me Ledrin?

Dafina Zeqiri e cila duket shumë e lumtur në krahët e të dashurit të saj të ri Ledri Vula duket se po parashikon fundin e lidhjes së saj.

Në të vërtetë çifti duken më të lumtur se kurrë.

Për këtë arsye Dafina shkruan në statusin e saj në Facebook: “My Baby never lets me down, thats why I never let him go….” qe me pak fjale ne shqip perkthehet: “I dashuri im nuk me zhgenjen kurre prandaj une skam per ta lene kurre te me ike”.Por pak a shume ne te njejten menyre Dafina deklaronte dashurine per ish te dashurin Krenarin me te cilin u shfaq dhe ne klipin “Dangerous in Love”, dhe nuk venoi shume dhe lidhja e tyre mori fund.

A ka gjasa qe historia te perseritet? kjo mbetet thjesht per tu pare ne ditet ne vazhdim, sepse pikerisht atehere kur Dafina duket me e dashuruar se kurre, atehere ajo i ka dhen fund lidhjes se saj.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.