Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!

Dëgjoni bisedën para arrestimit të shqiptarëve për rastin Monstra (VIDEO)

11

Lideri i LSDM-së, Zoran Zaevi ka publikuar bisedën që pretendohet se është në mes të ministres së MPB-së, Gordana Jankullovska, dhe drejtorit të DSK-së Shasho Mijalkovit.
11147-620x320

Kjo është një bisedë që konfirmon fshehjen e pajisjeve të Ministrisë së Brendshme, para arrestimit të shqiptarëve për rastin Monstra, tha Zaevi.

Bisedën në mes Gordana Jankullovska dhe Sasho Mijalkovit, mund ta dëgjoni në gjuhën maqedone.

Comments are closed.