VIP

Kim Kardashian dëshiron të bëhet nënë

Bukuroshja 30-vjeçare Kim Kardashian, e cila është në lidhje me basketbollistin e NBA-s Kris Hamfri, ende pret kohën e duhur për t’u bërë nënë.

“Kur të vijë koha e duhur do të doja të bëhem nënë”, ka thënë Kardashian, e cila shumicën e kohës e kalon me nipin 16-muajsh Mejson, djalin e motrës së saj, Kortni.

“Kur nuk jam me të, ai më mungon shumë”, ka thënë ajo.

Pavarësisht dëshirës për t’u bërë nënë, Kardashian dhe i dashuri i saj ende nuk planifikojnë të kenë familje.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button