Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!

Deshti ta vriste kryetarin e Vushtrrisë, e fali për shkak të familjes (VIDEO)

16

Muhamet Mernica nga Vushtrria sot doli përpara ndërtesës së Komunës së Vushtrrisë për ta vrarë kryetarin e këtij qyteti, Bajram Mulakun.

Por, Mernica nuk e çoi deri në fund planin që kishte, sepse Mulaku ishte me familjarë, njofton Klan Kosova.

Deri te ky vendim Muhameti erdhi pasi që kryetari ia kishte mbyllur biznesin familjar dhe u kishte premtuar Mernicëve se do t’i shpërblente në forma të tjera.

Sipas tyre, Mulaku nuk ua ka njohur kontributin e dhënë para dhe pas luftës, kurse po i diskriminon për shkak të qëndrimeve partiake.

Kronikë nga Blerta Ahmeti.

 

Comments are closed.