s Dj Khaled anulon koncertin pas eksplodimit të autobusit | www.Zemra.Org

Dj Khaled anulon koncertin pas eksplodimit të autobusit

Ylli i hip-hopit, Dj Khaled, ka shpëtuar për mrekulli pasi autobusi i tij ka eksploduar gjatë rrugës për në Florida ku duhej të mbante një koncert.

Këngëtari duhej të performonte të premten në një ceremoni në Orlando, mirëpo është tërhequr në minutat e fundit pas aksidentit që pësoi autobusi me të cilin udhëtonte.

Krijuesi i hitit “We Takin’ Over” dhe gjithë stafi i tij kanë arritur t’i shmangen zjarrit dhe kanë shpëtuar pa lëndime.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.