VIP

Dj Khaled anulon koncertin pas eksplodimit të autobusit

Ylli i hip-hopit, Dj Khaled, ka shpëtuar për mrekulli pasi autobusi i tij ka eksploduar gjatë rrugës për në Florida ku duhej të mbante një koncert.

Këngëtari duhej të performonte të premten në një ceremoni në Orlando, mirëpo është tërhequr në minutat e fundit pas aksidentit që pësoi autobusi me të cilin udhëtonte.

Krijuesi i hitit “We Takin’ Over” dhe gjithë stafi i tij kanë arritur t’i shmangen zjarrit dhe kanë shpëtuar pa lëndime.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button