s Sylvester Stallone shkruan skenarin e “Rambo V” | www.Zemra.Org

Sylvester Stallone shkruan skenarin e “Rambo V”

Legjenda e aksionit, Sylvester Stallone, ka vendosur që Rambos t’ia japë fundin që e meriton. Ai është duke shkruar skenarin për vazhdimin e pestë të këtij filmi.

Në vitin 2008, Stallone luajti në vazhdimin e katërt të “Rambo”, mirëpo tash i ka thënë MTV-së se është duke e përgatitur edhe pjesën e fundit të filmit.

“Për Rambon mund të tregohen edhe shumë gjëra. Ai më në fund do ta kuptojë se cili është fati i tij i vërtetë”.

“Ai nuk do të bëhet fermer, por do të shkojë në mënyrë heroike dhe me nam. Kjo është ajo që ai është. Unë tash po punoj në skenarin, i cili do t’ia mundësojë këtë”, ka deklaruar Stallone.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.