VIP

Djali i Schwarzenegger i dashuruar me bukuroshen shqiptare


Është fjala për Joseph Baena – djalin e Schwarzenegger dhe të dashurën e tij, Nicky Dodaj, të cilët më pas nuk ngurruan që të tregonin rezultatin e regjimit të tyre të stërvitjes.

Në fillim të kësaj jave ata u fotografuan teksa ishin në një palestër në Kaliforni.

Të premten mbrëma, djali i aktorit të famshëm, Arnold Schwarzenegger dhe bukuroshja shqiptare, janë kapur mat dorë për dore me njëri-tjetrin.

22-vjeçari tregoi trupin e tij plot me muskuj me një bluzë të zezë, ndërsa Nicky mbante veshur një palë xhinse të grisura, bluzë me dekolte të hapur dhe një xhaketë të zezë.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button