BotaLajmeVIDEO

E papërmbajtur ambasadorja! Qëllon policen me shuplakë në fytyrë! (video)

Xhiron e internetit ka bërë video që po publikojmë më poshtë. Aty duket ambasadorja e Egjiptit, e cila qëllon me shuplakë një police qipriote, në aeroportin e Larnakas.

 

[wp-like-locker]

Ngjarja ndodhi më 29 dhjetor, kur ambasadorja e Egjiptit tentoi të shoqëronte të afërmit e saj deri në sallën e pritjes së aeroportit të Larnakas në Qipro.

Por, kur i thanë se duhej t’i nënshtrohej një kontrolli trupor, mesa duket kundërshtoi dhe filloi të reagojë.

Kaq u desh që situata të përkeqësohej dhe alarmi u vu kur ajo kaloi nga një kontroll i veçantë.Videon e mëposhtme, e cila po bën xhiron e botës, e ka filmuar kamera e sigurisë së lartë në aeroport.

[/wp-like-locker]

 

Tags
Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close