s Edhe pse ishin të gjithë VIP-at, Shiko si Sinani i këndon gruas Andrrës dhe Kumanovës (VIDEO) | www.Zemra.Org

Edhe pse ishin të gjithë VIP-at, Shiko si Sinani i këndon gruas Andrrës dhe Kumanovës (VIDEO)

Ja si përfundoi Dasma e Andrrës dhe Sinanit


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Comments are closed.