s Ujku sulmon qingjat, por me pas ndodh një befasi (VIDEO) | www.Zemra.Org

Ujku sulmon qingjat, por me pas ndodh një befasi (VIDEO)

Delet u zunë në befasi nga një ujk i uritur, por ky i fundit u befasu vet. Grupi i deleve iu vërsul ujkut duke shpëtuar kështu lehtë nga ai.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Comments are closed.