Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!

EKSKLUZIVE! Gazetari nga Maqedonia publikon bisedën e Mirsad Ndrecajt dhe Komandant Hoxhës (FOTO-SMS)

23

Gazetari Zoran Bozhinovski para disa ditëve pat paralajmëruar se do të nxjerr të gjitha dëshmitë të cilat i ka për të zbardhur sado pak të vërtetën për konfliktin e Kumanovës me nëntë dhe dhjetë maj të këtij viti.

Ai në profilin e tij në Facebook nxori biseda midis Xhezair Shaqirit-Komandant Hoxhës dhe Mirsad Ndrecaj. Se si ka ardhur deri te ato informacione, Bozhinovski nuk kemi njohuri, por prej materialeve që pamë aty, shohim komunikimin midis Ndrecajt dhe Hoxhës për nisjen e një lufte.

432543543534

MIrsad Ndrecaj e akuzon Komandant Hoxhën si përkrahës i Ali Ahmetit, si dhe kërkon që ta përkrahe edhe për një aksion ushtarak. Në bisedë e sipër, Hoxha ia përmend podrumin, takimin ku Mirsad Ndrecaj ka kontraktuar sulmin në Kumanovë.

Dëshmitë e gazetarit Bozhinovski mund t`i lexoni më poshtë këtu:

 

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Comments are closed.