s Sinan Vllasaliu – Gabim | www.Zemra.Org

Sinan Vllasaliu – Gabim

Gabim, se te deshta ty.
Gabim, qe te besova ty.
E kam pas nji paranjdjejne,
se e imja s’ke me qene,
se e imja se e imja s’ke me qene,
kam pas nji paranjdjenje
se e imja s’ke me qene
jo jo s s’ke me qene.
O m’ preve n’bese,
o m’preve n’bese,
kujt i beson ta bene kete zeze.
Gabim, qe me kushtoi shume.
Gabim, qe po e paguj.
E kam kam pas nji paranjdjenje,
se e imja s’ke me qene,
se e imja,
se e imja s’ke me qene,
kam pas nji paranjdjenje
se e imja s’ke me qene
jo jo s’ke me qene.
O m’preve n’bese ,
o m’preve n’bese
kujt i beson ta bene kete zeze
kujt i beson ta bene kete zeze.
Gabim!

Kliko ketu per te shkarkuar Sinan Vllasaliu – Gabim


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , ,

Comments are closed.