VIP

Eminem vjedh “dredhitë” e Dr Dre

Eminem thotë se “ia ka vjedhë” sekretet e të bërit muzikë producentit Dr. Dre për albumin e ri të grupit të tij “Slaughterhouse”.

Eminem është bashkuar me reperët Royce Da 5’9”, Joell Ortiz, Joe Budden dhe Crooked I, për të krijuar një supergrup, dhe ky i fundit thotë se këshillat e mentorit të tij i ka shfrytëzuar për albumin dytë, “Welcome to: Our House”.

“Të gjitha dredhitë e vogla të Dre i kam vjedhur gjatë këtyre viteve”, ka thënë Eminem.

Reperi po ashtu ka thënë se muzika hip-hop “ka nevojë” për një grup dhe album të tillë.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close