Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!

Eneda befason me pamjen, ja si do të paraqitet sonte në Eurovision (Foto)

0 19

Këngëtarja shqiptare Eneda Tarifa, sonte do të ngjitet në skenën e festivalit evropian, ku do të përfaqsoj Shqipërinë me këngën “Fairytale”.

Eneda-Tarifa-1

Mbrëm Eneda, ka kryer edhe provën gjenerale ku është dhënë edhe vlerësimi i jurisë profesionale, ndërsa sonte ajo do të mundohet të bind publikun evropian që të votoj këngën e saj për  të kaluar në finalen e festivalit, shkruan Magazina.al

Këngëtarja Tarifa mbrëm është shfaqur me një pamjet re, pasi ka prerë flokët dhe duket se i shkojnë shumë me fustanin e saj ngjyrë ari.

Magazina.al, ju sjell disa fotografi ku shihet se si do të duket Eneda sonte në skenën e festivalit evropian.

ANV_0051 imW_4Vp3Q7s TH0000214383_38 TH0000214383_39

Leave A Reply

Your email address will not be published.