Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!

Erdogan flet pas grusht shtetit: Kjo ishte dhuratë nga Allahu, për të pastruar ushtrinë

0 19
Kryeministri Rexhep Tajip Erdogan pas mbërritjes së tij në Stamboll ka folur për mediat në lidhje për grusht shtetin në Aeroportin Ataturk.
erdogan
Kryeministri Rexhep Tajip Erdogan pas mbërritjes së tij në Stamboll ka folur për mediat në lidhje për grusht shtetin në Aeroportin Ataturk.

“Nuk ishte një lëvizje në Forcat tona të Armatosura. Për fat të keq, ishte një pakicë që nuk mund të pranojë integritetin e vendit tonë në Forcat e Armatosura, dhe si rezultat kanë tentuar të krijojnë shtet paralele”, tha Erdogani, transmeton Zemra.org.

Ai gjatë fjalimit të tij tha se çmimi i grusht shtetit do të paguhet shumë rëndë. Ai tha se kjo përpjekje e grusht shtetit ishte dhuratë e Zotit për ta pastruar ushtrinë.

“Këtu është një qeveri që erdhi në pushtet me vota të vendit, dhe ky ka qenë fundi për ta. Kjo përpjekje e tyre ishte një dhuratë nga Zoti, që ta pastrojmë ushtrinë nga tradhtarë të tillë”, tha Erdogani./Zemra.org

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.