s Familjarë dhe miq mblidhen në varrimin e Hustonit | www.Zemra.Org

Familjarë dhe miq mblidhen në varrimin e Hustonit

Makina që transportonte kufomën e këngëtares tashmë të ndjerë, Whitney Houston, ka arritur në kishën e New Jerseyt, ku edhe po zhvillohet ceremonia e varrimit të saj.

Rreth 1,500 persona mësohet të jenë ftuar në shërbimin e së shtunës në kishën baptiste “Shpresa e Re”, ku Huston ka kënduar si fëmijë.

Ylli i muzikës ka ndërruar jetë më 11 shkurt në një hotel të Beverli Hillsit, një ditë para ndarjes së çmimeve Grammy. Shkaku i vdekjes mbetet ende i panjohur, ndërsa rezultatet e autopsisë mund të mos bëhen publike deri në tetë javë.

Huston ka arritur kulmin e famës me hitet: “I’m every woman” dhe “I will always love you”.

Ajo ka luftuar një kohë të gjatë me varësinë nga droga.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.